Į ką investuoja Warrenas Buffettas

Daugeliui įdomu į kokias akcijas investuoja Warrenas Buffettas. Taigi šiais laikais nesunku ir surasti informacijos kokios akcijos sudaro didžiąją Warreno Buffetto akcijų dalį.

Taigi pirmyn ir panagrinėkime…

Taigi pateiktoje lentelėje gan aiškiai matosi, kad Warreno Buffetto portfelyje pirmąją vietą užima investicijos į Apple firmos akcijas, kurių kiekis net sudaro 23.7% viso jo portfelio. Antroje vietoje tai Bank America Corp. akcijos, kurios sudaro 12.9% portfelio. Toliau trečias-penktas vietas dalinasi Coca Cola, Wells Fargo ir American Express įmonių akcijos, kurios atitinkamai sudaro po 9.8%, 9.3% ir 9.0% viso portfelio. Toliau seka kompanijos Kraft Heinz 4.9% ir US Bancorp 3.3% akcijos.

Kaip matome šių įmonių akcijos sudaro net 72.9% viso portfelio. Taigi Warren Buffett didžiąją portfelio dalį skiria žinomiems pasaulio brendams.

Likusius 27,1% sudaro nedideli kiekiai įvairių kitų Amerikoje gerai žinomų įmonių ir kompanijų akcijos.

Kaip matome Warrenas Buffettas pagrinde remiasi į žinomų ir stabiliai dirbančių įmonių akcijas. Kurių kaina metai iš metų lėtai, bet užtikrintai kopią į viršų. Taip pat šios įmonės reguliariai moka dividendus savo investuotojams. Ko pasekoje Warren Buffettas reguliariai papildo savo akcijų portfelį naujomis akcijomis iš gautų dividendų.

Taigi matome puiku sudėtinių palūkanų principo pavyzdį.

Šiam kartui tiek. Telydi jus Warreno Buffetto sėkmė 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *