Auginam akcijų portfelį Revolut’ę

Sveiki, taigi mano akcijų portfelį Revolut’ę papildė Altria Group, Inc. (MO) akcijos. Altria Group, Inc. (MO) – tai tabako įmonė. Nežinau kodėl mane traukia tabako gamintojai, bet jų akcijas mėgstu. Galbūt viena iš priežasčių, kad esu pats rūkantis 🙂 . Todėl prie turimų (PM) Philip Morris akcijų įsigijau ir šitų. O jei rimtai tai tabako įmonių dividendai mokami gan aukšti lyginant su akcijos kaina, kuri neretai siekia 5-8% koeficientą. Kas pagreitina akcijos atsipirkimą. Dar vienas dalykas visi kalba apie krizę, bet peržvelgus tabako gamintojų istoriją matome, kad tabako įmonės dividendus moka net krizių metu. Aš pats kaip rūkantis žmogus galiu pasakyti jei bus krizė ir trūks pinigų aš geriau atsisakysiu kokių pramogų, vieno kito pyragaičio per mėnesį ar vienų naujų marškinėlių per mėnesį nei busiu nerūkęs. Taigi puikiai pats ir atsakiau į klausima kodėl tabako įmonės krizių nebijo ar bent bijo minimaliai.

Man kaip investuotojui svarbu užtikrinti net ir krizės metu stabilias įplaukas į portfelį. Juolab krizės metu kaip žinome, kad akcijos pinga, o akcijos kurios sugeba net sunkmečių gauti įplaukas yra gėris, nes tuo metu gali jų įsigyti dar daugiau su nuolaida 🙂 .

Taigi prieš pora dienų susigundžiau ir neiškentęs įsimečiau dar 80 eurų į Revolut sąskaitą ir už juos kaip ir šnekėjau įsigijau 1,86 Altria (MO) akcijų. Pirkau po 47 $ už vieną akciją.

Aišku kur buvę kur nebuvę kaip tyčia pasirodė yahoo pora straipsnių neigiamų apie MO akcijas ten dėl teismų ir kitų dalykų 🙂 ir aiškų akcijų kaina pajudėjo žemyn. Džiugu, kad nedaug 🙂 berods kursas pakrito iki 46,80$. Taigi sėdžiu nedideliam minuse. Bet žinau, kad kaina visad juk svyruoja aukštyn žemyn. Kaip sakoma už poros dienų tam pačiam yahoo pamatysime, kaip verta investuoti į tas pačias MO akcijas 🙂 ir busiu jau +20 ct pliuse :), bet mano kaip investuotojo pagrindas stabilus dividendai.

Taigi prie savo išleistų 429,41 pridedu 80€ ir turim jau sumoje investavę 509,41€. Iš kurių sumokėtas papildomas komisinis mokestis sudaro jau 6€. Taigi akcijų vertė ~503,41. Taigi prieš pirmadienio akcijų prekyba Revolut teigimu mano akcijos pirmadieni sudaro 506,57€. Taigi laikom kol kas pliusą.

P.s. dar viena naujovė Revolut appse. Kadangi buvo Revolut appso atnaujinimas atradau naują funkciją kurios buvau pasigedęs iškart kai pradėjau investuoti nes seniau nerodydavo bendro portfelio pliuso ar minuso, o tik portfelio dydį.

Taigi mano blevyzgų šiam kartui tiek…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *