1 euras daug ar mažai?

Turbūt kiekvienas pasakys, kad vienas euras – tai tas pats kas nieko. Juk ką šiais laikais galima įsigyti už vieną eurą? Daugelis žmonių nuvertina vieną eurą ir jo galią.

Tada atsakykite ar 30 eurų jau daug ar mažai? Manau jau nemaža dalis žmonių pasakys, kad 30 eurų jau kažko verti. Tai vienas apsipirkimas būtiniausių produktų Maximoje, ar naujų nebrangių sporbačių pora.

Tada atsakykite, o 365 eurai daug ar mažai? Turbūt daugelis atsakys, kad tai jau nebloga sumelė. Taip sutinku už 365 eurus jau galite įsigyti vienos savaitės atostogų Turkijoje, Bulgarijoje ar Egipte kelionę.

Taigi visi jau turbūt supratote kame čia kampas ir ką turiu mintyje? Kiekvieną dieną to vieno euro kaip ir nesureikšminame. Neretai išleidžiame kažkokiai smulkmenai kuri gal būt ir nėra tokia būtina – juk tai tik vienas euras. Bet tuo pačių daug žmonių svajoja apie atostogas, bet taip ir nesugeba 10 metų išvykti tu išsvajotų atostogų. Pasiaiškinimas dažniausiai būna – neturiu už ką įsigyti kelionės, bet kažkodėl kiekvieną dieną išleisti po eurą nežinia kam turi.

Taigi jei jūs vienas iš tų kurie nesugebate sutaupyti – atsidėkite į taupyklę po vieną eurą kasdien.

  • Tai nėra sunku.
  • Nesukelia didelio psichologinio diskomforto kaip atsidėti iškarto didesnę sumą.
  • Lavina taupymo įgūdį. Vėliau po kiek laiko sugebėsite taupyti ir didesnėmis sumomis.
  • Jei visgi sunku pradėti taupyti – sugalvokite ir užsibrėžkite tikslą kodėl reikia taupyti. Visad lengviau taupyti kažkokiam tikslui.

Pavyzdys iš gyvenimiškų patirčių. Ekskursija. Gidas klausia keleivių kaip jie papuolė į šią ekskursiją. Vieni vardina, kad vaikai gimimo dienos proga padovanojo kelionę. Kiti va pardavė kažkokį nebereikalinga palikimą, ko pasekoje pasidalino pinigus giminėje ir už savus įsigijo kelionę nes senai svajojo. Treti vardijo, kad turi gerus darbus ir gali sau leisti kasmet įsigyti keliones. O ketvirta buvo pensininkė kuri ir sako įsigijusi iš savo pensijos. Visi nustebę žiūri į ją ir sako pone matyt geras pareigas ėjote ir jūsų pensija gera. Toji atsako- oi tikrai ne. Aš tiesiog kasdien iš savo kuklios pensijos atsidedu po 1 eurą ir man taip kasmet išeina kelionė.

Taigi visi gali taupyti, keliauti ar siekti kitų užsibrėžtų tikslų.

Sėkmės taupant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *